ویژگی های بادوام ترین گل های آپارتمانی

ویژگی های بادوام ترین گل های آپارتمانی

بادوام ترین گل های آپارتمانی از میان گیاهانی انتخاب می شود که به طور ژنتیکی مقاومت بیشتری در برابر شرایط سخت دارند. هر گیاهی یک چرخه طبیعی دارد که این چرخه بسته به نوع و گونه آن طولانی یا کوتاه است. برخی بر این اعتقاد هستند که اگر شرایط خوب و مناسبی برای گیاه ایجاد شود، طول عمر بیشتری خواهد داشت. اما برخی از گیاهان می توانند در شرایط سخت هم دوام بیشتری داشته باشند.

مشخصات بادوام ترین گل های آپارتمانی

بادوام ترین گل های آپارتمانی را می توان زامفولیا، سانسوریا، آگلونما، پتوس، گندمی، بامبو، بنفشه افریقایی و آلوئه ورا دانست. عوامل اثرگذار بر طول عمر گیاه به طور معمول به دو دسته تقسیم می شود. یکی از آنها عامل ذاتی و ژنتیکی گیاه است و عامل دیگر به شرایط نگهداری آن بستگی دارد.

همه گیاهان بدون استثنا به نور نیاز دارند، تنها بسته به نوع گیاه مقدار آن متفاوت است. مقاوم ترین گیاهان هم به نور نیاز دارند. پیش از تهیه گیاهان و برای این که طول عمر و دوام آنها بیشتر شود باید درباره مقدار نور مورد نیاز آنها اطلاعات لازم به دست آید. اگر به یک گیاه نور کافی نرسد یا نوری بیشتر از مقدار لازم تابیده شود، گیاه از بین خواهد رفت.

بادوام ترین گل های آپارتمانی هم به آبیاری منظم و سر وقت نیاز دارند. آب یکی از مهم ترین موادی است که تمام گیاهان نیاز دارند و تنها مقدار آن برای هر گیاه متفاوت است. آب زیاد همان قدر می تواند برای گیاه مضر باشد که آب ندادن به آن. غنی بودن خاک و کوددهی به گیاه نیز از عوامل اثرگذار بر طول عمر گیاه محسوب می شود. البته این کار نیز باید آگاهانه و با اطلاعات و در زمان مناسب صورت گیرد. مراقبت گیاهان در مقابل آفت ها و بیماری ها نیز از دیگر عواملی است که می تواند طول عمر آنها را افزایش دهد.

خرید گل و گیاه آپارتمانی

روف گاردن لاکچری

اجرای دیوار سبز

اجرای آبنما

محوطه سازی آپارتمان

خرید گل و گیاه ارزان

درباره ی rhopirevnyjuoi

مطلب پیشنهادی

دریافت کلسیم برای بدن مفید است

ساده ترین راه برای دریافت کلسیم ، مصرف شیر و ماست کم چرب یا کم …